HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA


"Sevdikleriniz nerede ise, biz oradayız ..."

Online çiçek siparişi alanındaki çeşitli hizmet ve uygulamalarımız ile 1999 yılından bu güne sevdiklerinizi çiçeklerle buluşturuyoruz. Bu hizmeti sağlarken taşıdığımızın sadece çiçek olmadığı; bununla beraber sizlerin dilek, duygu ve temennilerinizide iletmenize aracı olduğumuz bilinci ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda Tüm Türkiye’yi kapsayan geniş çiçekçi bayi ağımız ile en kaliteli ve taze çiçekleri, en uygun fiyatlarla Türkiye’nin heryerine aynı günde teslim ediyoruz. 

Online çiçek satış hizmeti alanında yeni teknolojiler, kendi hazırladığımız yazılımlar ve Türkiye’de ilk defa uygulanan bir takım yenilikler aracılığı ilede sizlere beklentilerinizin de ötesinde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Çiçek Göndermede Fark Yaratın!

Sizlere çiçek siparişi vermeyi daha keyifli hale getirecek uygulamalarımızın başında Türkiye’de ilk defa Çiçek Market te sunulan görüntülü mesaj gönderim sistemi geliyor. Bu sistemle çiçek aranjmanınızı seçtikten sonra, mesajınızı webcam’iniz vasıtasıyla sitemizdeki ilgili bölüme kaydedebiliyorsunuz. Sonrasında görüntülü mesajınızın yayınlandığı linkin yazıldığı mesaj kartı, çiçekle birlikte göndermek istediği kişiye teslim ediliyor. Bu kişi de verilen adresi ziyaret ederek görüntülü mesajınızı izleyebiliyor. Ayrıca, alıcının izin vermesi koşuluyla çiçek teslim edilirken çekilen fotoğraf sizlere e-posta ile iletiliyor.

Sitemizde sunduğumuz bir diğer farklı uygulama ise “Kendi Aranjmanını Kendin Hazırla”. Bu bölümümüz aracılığı ile standart hazırlanmış olarak sunduğumuz çiçek çeşitlerinin yanısıra kendi seçeceğiniz, istediğiniz renk ve sayıda çiçeği yine istediğiniz vazo ya da sepet seçenekleri ile aranje edebilirsiniz. 

Çiçekci Site ekibi olarak keyifli bir alışveriş yapmanızı dileriz ...